Představujeme stylové hodiny značek Umbra a Blomus

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNovinky

Prostě toho většinou máte opravdu moc. Čas naše nástěnné hodiny zastavit neumí. Ale zastavíme na chvíli vás, chcete? Představíme vám hned dvě značky těchto produktů. A byla by škoda se na ně dívat jenom tehdy, když potřebujete zjistit, kde jste už zase měli před deseti minutami být a nejste.

Německá značka Blomus nabídne takovou půvabnou časomírovou klasiku. Alespoň co se týče designu. Žádné velké výstřelky si však nedovoluje ani v oblasti kvality. Její nástěnné hodiny jsou proto ideálním pro všechny nadčasově smýšlející. Blomus dokazuje, že minimalistická krása oceli má svoje kouzlo. Zníme teď tak trochu jako ústřední postava z nějakého hodně krvavého filmu, ale nebojte se. Tyhle hodiny jsou naprosto milé a neškodné, jen zkrátka nepotřebují hlasitě volat: „Tady jsme, všimni si nás!” Ať už váš interiér vykazuje lehce nonkonformní sklony nebo milujete designovou střízlivost, zaručeně vás nezradí. Možná, že pes je nejlepším přítelem člověka, ale ani ony si nevedou zase tak špatně. Určitě se s nimi skamarádíte.

To na dalekém severu na to šli poněkud jinak

Umbra totiž pochází až z Kanady. Slušet to těmto hodinám bude nadmíru jako solitéru. Netradiční vzhled si zaslouží vlastní prostor. Dáte přednost přírodnímu dekoru? Hodiny, které je vlastně zas až tak moc nepřipomínají? Proč ne? A až jim dojdou baterie, možná si toho prostě ani nevšimnete. Alespoň my se na ně chceme dívat jednoduše pořád. Jestli vás na podobné vychytávky zrovna dvakrát neužije, Umbra samozřejmě myslela i na nakupující, kteří uznávají spíše tradiční hodnoty. Vzdor všem barevným výstřelkům, černá a bílá budou trendy zkrátka na věčné časy bez ohledu na to, jaké kreativní nápady se v hlavách interiérových designéru zrovna zrodí. A osudově zamilovaní mohou doplnit nástěnné hodiny i jejich stolním sourozencem. Adoptujete si alespoň jeden kousek?

Nástěnné hodiny značky Umbra, luxusní černá barva.
Nástěnné hodiny značky Umbra
Hodiny dřevěné
Nástěnné hodiny, které potěší

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODÍVAT SE NA DALŠÍ V E-SHOPU