Toužíte oživit svůj interiér něčím stylovým, originálním a osobitým? Hledáte něco nového a nebo vás jen omrzela vaše výmalba? Říkáte si, chtělo by to něco šmrncovního, co dodá vašemu bydlení šťávu a eleganci zároveň? Pak moderní dekorace na zeď jsou tou správnou volbou.

Dekorace na zeď do interiéru
Stylové dekorace na zeď ve tvaru listů

Vyberte si prosím

Vybírat můžete z nejrůznějších motivů, pastelových, barevných či černobílých tónů – snadno tak najdete takovou dekoraci, která přesně zapadne do vašeho interiéru a hlavně představ. Je libo design romantický, urbanistický, či dětský? Geometrické tvary, květinové vzory, oblíbení motýly, nápisy či zrcadlové efekty. Plastické dekorace zkrátka umocní dokonalý vzhled a atmosféru vašeho domova.

Dekorace na zeď mohou plnit i funkci optického rozdělení místnosti, nebo pomohou oddělit odpočinkovou zónu od pracovní

Fantazii se meze nekladou

Můžete květiny a motýly vzájemně libovolně kombinovat a vytvořit tak vlastní příběh na zdi. Jak je rozmístíte na zeď je jen na vás, a výborně se kombinují i s nábytkem či dalšími dekoracemi a můžete tak vytvářet dokonalé iluze. Staňte se svými vlastními designéry a svému bytu vtiskněte vlastní život, kus sebe sama. Rozmístit je na zeď můžete vtipně, elegantně, decentně, provokativně i jen tak pohodově.

Kam s ní?

Nejširší uplatnění nalézají v obývacích pokojích, které dokáží zútulnit, v dětských pokojících dotváří bezpečný dětský svět, ale vaši návštěvu mohou příjemně přivítat i v hale či chodbě. Strohé zařízení kanceláří dokáží dekorace na zeď zútulnit a zpříjemnit tak pracovní prostředí i jednání. Skvěle ozdobí vaše kadeřnictví, kavárnu stejně jako lékařskou ordinaci.

Aplikace v mžiku

Dekorací na zeď a jejich aplikace se nemusíte bát. Zvládne ji opravdu každý, a děti vám rády pomohou, zvlášť půjde-li o jejich pokojíček. Aplikujeme velmi jednoduše – lepí se samolepící páskou, která je součástí montážního balení a samozřejmostí je i jednoduchý návod k aplikaci. Snadno je můžete přemístit jinam, nebo sundat, pokud vás omrzí a zatoužíte po nové várce. Pomohou vám dokonce zakrýt i případné nerovnosti stěny.

Objevte katalog dekorací na zeď!