Připravte se na jaro a pořiďte si moderní nerezové nebo porcelánové květináče. Pokud pěstujete bylinky, určitě vás budou zajímat ty keramické, vhodné například na parapet. Budete pěstovat petržel, pažitku nebo bazalku? Nebo si jednoduše popište MEMO ASA Selection křídou a přehledně si označte vaše rostliny. Jistě se vám bude hodit také praktický, kvalitní rozprašovač značky Blomus, o objemu 0,5 l.

Krásu květiny nebo bylinky podtrhne design jejího obalu

Utvořte harmonický soulad různých druhů květin s jejich trefným obalem, aby se tak znásobil estetický efekt.

Za zmínku stojí nástěnné květináče Umbra trojúhelníkového tvaru se zlatou mřížkou. Vyniknou zde zejména sukulentní rostliny nebo jejich repliky, ale dají se využít i k jiným praktickým účelům podobně, jako na tomto videu:

Pokud dáváte přednost ušlechtilé oceli a uvažujete jak o vnitřním, tak o venkovním použití, podívejte se například na nerezový květináč Cube S, který je díky flexibilní plastové vložce praktický a výsadba je pohodlnější. Jsou dodávány s praktickými kolečky, takže jeho přemísťování je rovněž pohodlné.

Máte rádi květináče na přírodním principu?

Pak sáhněte po samozavlažovacím, kdy si rostlina čerpá vodu pomocí svých kořenů, tak jak sama potřebuje. Stačí dolévat vodu pouze do spodní nádoby a rostlina bude mít vždy dost vláhy. Elegantní design je dalším důvodem ke koupi.
Jaro je za dveřmi, vylepšujte váš balkon, interiér, či zahradu již nyní. S teplejším počasím přichází také oblíbené grilovačky. Popřemýšlejte proto, zda se nevybavit těmi nejkvalitnějšími grily, díky kterým bude jídlo chutnat výborně.

Připravte se na jaro. SmartDecor doporučuje kvalitní květináče.
Připravte se na jaro a pořiďte si stylové květináče

Krásné jaro přeje SmartDecor.