Díky úzké spolupráci s architekty a designéry vám dokážeme doporučit ty nejlepší produkty.

Jsme internetový katalog produktů se zaměřením na domácnost, byt či dům. Nejsme eshop. Pouze vytváříme katalog zajímavých produktů a poskytujeme informaci o tom, kde je možné tyto produkty zakoupit.

Na webu SmartDecor pro vás vybíráme zejména moderní, stylové, originální a kvalitní výrobky. Chceme aby vás vylepšování bytu či domu bavilo a měli jste k dispozici přehledně nejen vhodné produkty, ale také nápady a tipy jak vylepšit vaši domácnost tak, aby návštěvy vždy obdivovaly originální styl vaší domácnosti.

Tento webový katalog přináší to nejlepší z doplňků a dekorací bytu. V jednotlivých sekcích naleznete tématické kampaně zaměřené také na exteriéry, zejména zahradu. Doplňky a nábytek pro prostředí zahrady se tak nově zařazuje mezi doporučené výrobky a e-shopy.

Sledujeme aktuální trendy a s pomocí našich partnerů vám nabízíme přehledný a inspirativní online katalog zboží, které můžete zakoupit rovnou u doporučených prodejců. Objednání i doručení je tak velice rychlé a šetří čas.

Na blogu přinášíme články v souvislosti s kategoriemi doporučovaného zboží. Ať už v článku informujeme o zajímavostech, doporučujeme zboží nebo poskytujeme zdarma návod na zkrášlení prostředí, ve kterém žijete, přáli bychom si, abych vám byl k užitku, hezky se četl a byl zábavný. Budeme rádi, když se k nám na webu budete vracet a sdílet s námi nápady.

Neváhejte nám proto kdykoliv napsat

Mezi aktuální bonusy u e-shopů patří například:

 Při nákupu nad 2000,-

Vám poskytneme dopravu ZDARMA

 Při nákupu na 1200,-

Pro vás připravíme dárek ZDARMA

Nakupujte na  SmartDecor

Jak nakoupit?

U produktu, který vás zajímá klikněte na „do e-shopu“ nebo „koupit“ a budete přesměrování na nejvhodnějšího partnera (e-shop), který dokáže objednávku vyřídit nejrychleji.