Přemýšlíte co by vaši zahradu vylepšilo? Rádi si dopřejete pohodlí venku na terase nebo v zahradě?

SmartDecor doporučuje úžasný zahradní nábytek, který vám jistě padne do oka!

Jaro už se blíží a tak nastává čas popřemýšlet o letošním vylepšení zahrady, terasy nebo balkonu. Velké grilovačky, skvělé párty a příjemné posezení s přáteli u lahve vína, na to se těšíme. Kvalitní a stylové lavice, židle a křesla zpříjemní tyto okamžiky ještě více. Například lavice BANQUETTE s rozkládacím stolem poskytuje skutečný komfort – kdy díky stolku, který je zabudovaný přímo v lavici můžete mít občerstvení i nápoje na dosah. Úžasný železný set TERRACE HILL rozpoutá romantiku třeba právě na vaší zahradě. Ornamenty květin dozdobují celý set, který vypadá jako z pohádky. Tématicky se k němu hodí například závěsný koš na květiny od stejnojmenné značky.

Pokud o víkendu raději odpočíváte a pozorujete přírodu nebo jen tak popíjíte a chcete si dopřát pohodlné sezení, pak je křeslo SOMERSET z akáciového dřeva tím pravým víkendovým společníkem. Navíc se dá pohodlně rozložit a jeho přenášení a skladování tak nedělá žádný problém. K odpolednímu čaji a venkovnímu posezení přímo vybízí židle PALLAZO se stolkem – zahradní nábytek v toskánském stylu. Chce to jen pinie nebo cypřiše a atmosféra Toskánska bude dokonale dotvořena.

Správný režisér potřebuje svou režisérskou židli a proto je tu židle BOLLYWOOD, kterou však můžete mít doma i vy a režírovat z ní například úklid vaší domácnosti. Jestliže však chcete relaxovat a cítit se třeba jako na pláži, pak je lehátko BEACH BOY právě pro vás. Pevná houpací síť zase dopřeje příjemnému lenošení, relaxaci nebo pořádnému šlofíku přímo na zahradě – tak si skutečně odpočinete. Jakmile nastane letní žár, bude se hodit kvalitní slunečník – pořiďte si ho již nyní a náhlé vysoké teploty ani ostrý sluneční žár vás nepřekvapí. Zahradní stoly a odkládací stolky jsou nutností pro každou rodinu milující zahradu a prostor. Díky tomuto nábytku a doplňkům se budete cítit ve venkovním prostředí pohodlně a ani se vám nebude chtít domů.

úžasný nábytek a kouzelná zahrada
Kouzelná zahrada