Lahve na vodu Bobble

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNovinky

Lahve na vodu Bobble – chutnější a zdravější kohoutková voda. Pokud kohoutkovou vodu chcete zbavit nepříjemných pachů, nečistot a chloru, sáhněte po lahvi na vodu Bobble, která díky uhlíkovému filtru “udělá” kohoutkovou vodu mnohem chutnější a zdravější.

KOUPIT

Lahev je odolná a vydrží i časté používání i při sportu.

  • Obsah těchto lahví je od 0,55 – 0,75l.  
  • Dodávají se s plastovým víčkem.
  • Filtry lze dokupovat a měnit.

 

Filtrace probíhá přímo při pití. Filtr je samozřejmě potřeba čas od času vyměnit – životnost je však kolem 150 litrů. Materiál lahve je pružný a měkký. Uhlíkový filtr je určený pouze pro pitnou vodu, nikoliv jiné nápoje jako minerálky, džusy a podobně. Filtry jsou univerzální, mají stejný průměr a můžete je tak využít i pro lahve na vodu s jiným obsahem.

faucet-1066626_1280
Díky lahvím na vodu s filtrem může být i kohoutková voda velmi chutná.

Design lahve je opravdu povedený, minimalistický. Můžete ji mít vždy u sebe, ať už doma, při sportu, ve škole nebo v kanceláři. Je to ideální řešení, pokud dodržujete pitný režim. Zároveň jsou lahve  šetrné k životnímu prostředí, jelikož lahev je vyrobena z recyklovaných materiálů a je dále recyklovatelná. Nemusíte tak neustále každý den kupovat balenou vodu, která je drahá a spoustu plastových obalů životnímu prostředí také nesvědčí. Zároveň jsou lahve Bobble módní a stylová záležitost. Nyní lze pít chutnou kohoutkovou vodu!

Podívejte se na různé druhy lahví na vodu TADY

Oficiální video: 

KOUPIT