Příběh kosmetiky Lothantique

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKosmetika

Příběh kosmetiky Lothantique

začíná v roce 1920 na jihu Francie v městečku Chateauneuf Val-Saint-Donat, které leží na úpatí Lure Mountain, hory proslulé levandulemi. Byl zde založen lihovar aromatických rostlin: Mouranchon Brothers Co. V průběhu času byla realizována vize Joséphine Mouranchon a rodinná firma rozšířila sortiment o levandulové sáčky, mýdla a toaletní vůně.

V roce 1987 znovu zahájili rodinný podnik vnoučata Josephine Mouranchon – Dominique a Denis Vogade a nově pojmenovali společnost jako Lothantique. Díky úspěchu v Evropě, byla v roce 1998 vytvořena také dceřiná společnost ve Spojených státech: Lothantique Inc.

V současné době má společnost 40 zaměstnanců a byla přesunuta do nových prostor v Peyruis. Díky bohaté historii spojuje společnost ve své originální filosofii tradici a modernu a snoubí se tak tradiční pojetí se současnými pokroky v technologii a péči o pleť.

Tato originální značková kosmetika obsahuje přírodní látky, výtažky z bavlny a lněných semínek. Pro značku je typická jemná vůně a čistý vzhled. Veškeré produkty jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí. Používají se recyklovatelné obaly, je dbáno na to, aby byly odpady zpracovány ekologicky a byl respektován a zachován charakter přírody a krajiny. Lothantique tak přispívá k ekologicky bezpečnějšímu světu, na který můžeme být hrdi. (oficiální stránky)

Do e-shopu

Francouzská kosmetika Lothantique
Francouzská kosmetika Lothantique